KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7437031

nr 743 7031

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Brudtärnan, signerad, 14, 9x19, 8, Hjert & Hjert, nr. 204

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 27 februari 2012
kl 18:59:17

27/2 18:54:17 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 feb

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn